Відгуки про компанію ПВКП " Гранд-К"
- Игорь П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- В'ячеслав Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Михайло К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Остін Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Спасибо!
- Вадим Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- олег а.Угода на маркетплейсі Prom.ua
рекомендую!!! уважні, та моторні
- Ніна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила чорну лійку 3л, зв"язались і відправили швидко і без проблем. Лійка виявилась трохи більшою ніж я очікувала, але все одно вона мені дуже подобається не можу натішитись :) Якщо раптом ви таку саму вирішите зробити 2л - то дайте знати, я куплю )
- Олена Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
