Відгуки про компанію ПВКП " Гранд-К"
- Альона Щ.
Заказали лейку на 3литра. Отправили быстро. Товаром более чем довольны, все супер! Рекомендую продавца
- Тарас І.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила Д.
- Людмила Д.
- Олександра М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Владимир К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Чулюкова С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Руслан В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре.Бажаю Успіха ,.Дякую .
- светлана т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень быстро и вежливо,спасибо продавцу
- Екатерина Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дуже приємно! Дякуємо Вам за позитивний відгук!
- Коментар продавця
