Відгуки про компанію ПВКП " Гранд-К"
- Наталия Т.
- Илья П.
Потримай Ілля Васильович .Чому скасували товар???😳👎👎👎👎👎👎
- Ніка М.
- Андрій У.
Дуже швидко, якість на рівні
- Володимир Н.
- Валерій Б.
Лійка якісна, не важка! Те, що треба! Найкраща заміна звичайним пластиковим, які недовговічні (протираються знизу), і які заполонили всі магазини та базари країни! Швидка відправка замовлення, отримав без пошкоджень. Рекомендую продавця та його товар!
- Виктор К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віталій Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана Ш.
Приємно мати справу. Відра-вставки гарної якості. Радує, що можливий безготівковий розрахунок. Дякую.
- Микола П.
