Відгуки про компанію ПВКП " Гранд-К"
- Анна М.
Швидко відправили. Якість товару гарна!
- Ольга Щ.
- Ігор М.
Гарна якість.
- Анастасия К.
- Владимир Ч.
- Олена С.
- Андрій О.
- Юрій Я.
Обіцяли відправити 16.04, одразу оплатив. Ніхто не відправив, 17 числа ніхто нічого не відповів, на телефон не відповідають, далі в них вихідні дні - не працюють, врешті купа втраченого часу. Сервіс дно. Розумію замовлення маленьке, але це не привід так похабно відноситися
UPD. Чисто по людськи, піду на зустріч, але в цілому не приємний осад із-за втраченого часу, потрібно міняти підхід до клієнтів не залежно від того яке замовлення. - Марина Б.
Все добре, рекомендую💛💙
- Светлана Д.
Відправили лійку швидко! Товар якісний! Рекомендую!
